Άραγε τι σκεφτόμαστε όταν ακούμε την λέξη “ακαταστασία”; Βρωμιά, αποδιοργάνωση, σύγχυση, καταστροφή και αταξία είναι σίγουρα κάποιες λέξεις που μας έρχονται αυτόματα στο μυαλό και πιθανότατα μαζί με την οδηγία “ΜΗΝ ΛΕΡΩΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ!”. Στον όρο me ...
![“Γνωριμία με την τοξοβολία” στο ΚΠΙΣΝ](https://deltamoms.gr/wp-content/uploads/2024/02/MDAwMDAwMjg5NTQz.jpg)
15 Μαρτίου 2020
Ημ. Έναρξης: 30-09-2018
Το άθλημα της τοξοβολίας αποτελεί ένα από τα πρώτα αθλήματα που εντάχθηκαν στο πρόγραμμα των σύγχρονων Ολυμπιακών Αγώνων. Σε συνεργασία με την Ελληνική Ομοσπονδία Τοξοβολίας, οι επισκέπτες του ΚΠΙΣΝ θα έχουν την ευκαιρία να γνωρίσουν αυτό το άθλημα με τη βοήθεια εκπαιδευτικών τόξων.
Σχεδιασμός-Υλοποίηση: Αναγέννηση & Πρόοδος
Κυριακή 30/09 | 10.00-13.00
Για ηλικίες 6 ετών και άνω (ανοιχτή συμμετοχή με σειρά προτεραιότητας)
Είσοδος ελεύθερη
Διεύθυνση :Κέντρο Πολιτισμού Ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος ,Καλλιθέα - Μοσχάτο,, Τηλέφωνο:
30-09-2018, Έναρξη:10:00:00, Λήξη:13:00:00